Natalia i Adam

Ona spokojna, romantyczna, delikatna, On szalony, energiczny, zakręcony, Razem pasują do siebie idealnie💕

Wszystkie nasze pary zawsze zachęcamy do zrobienia sesji narzeczeńskiej, ponieważ dzięki temu poznajemy się lepiej, a to jest bardzo ważne w dniu  ślubu, aby otaczać się osobami, które lubicie i Was nie krępują;) 

Tak też było z Natalią i Adamem, świetna zabawa podczas sesji przedślubnej, a właściwie spacerze w parku zaowocowały swobodną atmosferą w najważniejszym dla nich dniu w życiu❤️

 

Kiedy kilka miesięcy później, w połowie września, gdy wybiła ich godzina, oby dwoje byli niezwykle spokojni, pewni tego co robią, wszystko było dobrze zaplanowane.

Natalia rozpoczęła przygotowania już od wczesnego ranka u siebie w domu. Adam miał trochę więcej wolnego czasu, obyło się bez fryzjera i makijażystki 🙂 

Adam przyjechał do domu Natalii wraz ze swoim światkiem oraz rodzicami. Młodzi poprosili o błogosławieństwo rodziców, co zawsze jest ogromnie emocjonującym momentem dla wszystkich.   

 

Ślub odbył się w kościele parafialnym w Knurowie, na ceremonii było bardzo dużo gości, nie tylko weselnych ale również ich znajomych, kolegów z pracy, każdy chciał im życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Impreza weselna odbyła się w pięknej restauracji na skraju lasu, gdzie udało nam się wyjść na parę zdjęć, tylko młodej pary.

Natalia jest bardzo fotogeniczna, musieliśmy to wykorzystać i zrobić jej niezwykły portret panny młodej z welonem😍

Po egzotycznej podróży poślubnej nowożeńcy zgłosili się do nas na plener ślubny. 

Miejsce które wspólnie wybraliśmy nie było jakoś specjalnie wyjątkowe, bo to pobliski ogród botaniczny w Mikołowie. Jednak jest tam bardzo różnorodnie, dzięki czemu mieliśmy możliwość wykonania ciekawych zdjęć. Wśród wysokich traw, jeziorka a nawet wierzy widokowej na której złapaliśmy cudownych zachód słońca, nie brakowało nam pomysłów na kolejne ujęcia. 

W dniu pleneru było już dość chłodno, ale za to słońce pięknie świeciło a niebo było błękitne, przecięte tylko smugami samolotów. 

 Jednak to miejsce nie jest nigdy najważniejsze, tylko ludzie, ich uczucia i emocje malowane na twarzach❤️

 

ZAOBSERWUJ NAS

Opowiedz nam
Waszą historię...

Napisz do nas.
Uwiecznimy najpiękniejszą opowieść Waszej miłości